O blogu

Ahoj!

ryze-upr1

Vítejte na BB Star! Tato stránka vznikla v roce 2016 jako blog o jídle, sportu, zdraví a aktivním životním stylu. Od té doby jsem se stala doktorkou biologie, instruktorkou aerobiku a odbornou výživovou poradkyní. Na blogu proto najdete recepty, typy na vyvážený jídelníček, příspěvky o sportu a v záložce výživové poradenství také kontakt přímo na mě a pár slov o tom, jak pracuji a jak Vám mohu pomoci.

Jak se na blogu orientovat

paprika2Na hlavní stránce najdete obrázky s odkazy na úplně všechny příspěvky. Pod záložkou Recepty na horní liště je seznam všech receptů, rozdělený na skupiny hlavní jídla, přílohy a omáčky, dezerty a nápoje. V seznamu je u  veganských a bezlepkových receptů vždy poznámka „vegan“ a „gluten-free“.

V pravé části blogu vidíte tři fialové rámečky s odkazyledový čaj 2. První rámeček s vyhledáváním asi není nutné vysvětlovat. Další fialový rámeček Kategorie potom rozděluje příspěvky do skupin na základě témat – např. po kliknutí na Recenze se vám zobrazí pouze příspěvky s recenzemi. Poslední rámeček Štítky je užitečný hlavně pro vyhledávání v rámci receptů – označují totiž především ingredience, které jsou v daném receptu použity. Pokud hledáte inspiraci, jak připravit například červenou řepu, stačí kliknout na její štítek. Stejně tak se pod štítkem pohanka skrývají všechny recepty s pohankou a opět pod štítkem gluten-free všechny recepty bez lepku a tak dále.
Pokud jste recept vyzkoušeli a chutnal vám, nebo pokud máte k příspěvkům jakékoli dotazy, neváhejte napsat do komentářů! BB Star můžete sledovat taky na Facebooku a Instagramu.

Vaše BB ☆

 

 

 

 

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s